demo 1 demo 3 Infinity

5 najczęstszych błędów w przygotowaniu lokalu na sprzedaż

5 najczęstszych błędów w przygotowaniu lokalu na sprzedaż 

Jeszcze niedawno osoby sprzedające swoją nieruchomość były pozostawione same sobie w przygotowaniu jej do sprzedaży. Niektórzy dzięki swojej wrodzonej intuicji i talentowi potrafili przygotować mieszkanie tak, aby robiło efekt WOW! Większość jednak popełniała i nadal popełnia te same błędy. 

Przyjrzyjmy się nim 

1. Bałagan 

Oczywiste? Wydawałoby się że tak, a jednak… Mieszkanie gotowe do sprzedaży powinno być nieskazitelne czyste. Pamiętajcie, że sprzedając mieszkanie – sprzedajesz marzenie o nowym lepszym życiu. Niech to życie będzie także bardziej uporządkowane! 

2. Za dużo mebli 

Polacy to bez wątpienia naród zbieraczy. W domach trzymamy mnóstwo niepotrzebnych rzeczy – w tym mebli. Pamiętajcie, że im więcej mebli w pokoju – tym wydaje się on mniejszy.  

3. Zagracenie przestrzeni 

Przeładowane szafki i półki sprawiają wrażenie, że w mieszkaniu jest po prostu za mało miejsca do przechowywania. Kupujący łatwiej wyobrazi sobie swoje rzeczy na tych kilku pustych półkach. 

4. Zbyt intensywne kolory 

Intensywne kolory na dużych powierzchniach są ryzykownym wyborem. Szykując mieszkanie na sprzedaż, warto przemalować ściany na jasne, neutralne kolory, które dodatkowo optycznie powiększą przestrzeń. 

5. Zaniedbany balkon i ogród